29. alkalommal kerül megrendezésre a Hopplá Zenei Fesztivál Szentgotthárdon, 2018. július 6-7. között. A nagy hagyományokkal rendelkező fesztivált helyi zenekarok indították útjára anno, mára pedig már olyan headlinerekkel büszkélkedhet, mint a Road, a P. Mobil, a Zorall, a Lord, a Rómeó Vérzik, és az Omen.
Már publikus a napi bontás, így akik Lord, P. Mobil, Zorall, Stula Rock, Tuzsu Junior Trió, vagy Steroid rajongók, azok július 6-án, pénteken látogassanak el a fesztiválra, a Road, Rómeó Vérzik, Omen, Méd in Csájná, Red Rockets, Vadvágány, vagy a Deresedő Wild Gerlicéket szeretnék színpadon látni, azok július 7-én, szombaton ne maradjanak otthon. Szentgotthárdi állandó lakosok a rendezvényt kedvezményes bérlettel látogathatják.
Június 17-ig a hétvégi bérlethez mindösszesen 5000 forintért lehet hozzájutni, és lehetőség van napijegyek vásárlására is. A napi beosztás is hamarosan publikus lesz, ezért érdemes az eseményt a részlet miatt sűrűn csekkolni. Itt!
Ha be szeretnéd biztosítani már most a jegyed vagy a bérleted, katt ide.